Gorzów i Leszno najlepsze! (Galeria)

25.01.2020 na hali sportowej w Siedlisku po raz dwudziesty został rozegrany Nowosolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Sędziów Pod Patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego oraz Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Sędziów w Halowej Piłce Nożnej. W trakcie trwania turnieju można było przeszkolić się z pierwszej pomocy. Gościliśmy również panie z drużyny Rzeczpospolita Babska, które przyjechały by wspomóc w walce z chorobą Inez. Udało się uzbierać 655,80 zł. Wszystkim bardzo dziękujemy i zachęcamy do dalszej pomocy.

W ceremonii wręczenia nagród uczestniczyli Prezes Lubuskiej Federacji Sportu Bogusław Wontor, Prezes LZPN Robert Skowron, Przewodniczący Kolegium Sędziów LZPN Jan Suchecki oraz Gospodarz, Wójt Gminy Siedlisko Dariusz Straus.

XX Nowosolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Sędziów wygrała ekipa KS Leszno!

Miejsce Drużyna Pkt.
1. KS Leszno 12
2. KS Legnica 9
3. Podkolegium Żagań - Żary 7
4. Podkolegium Gorzów WLKP. 7
5. Podkolegium Zielona Góra - Nowa Sól 4
6. Podkolegium Świebodzin - Krosno 4

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Sędziów w Halowej Piłce Nożnej wygrała drużyna z Gorzowa!

Miejsce Drużyna Pkt.
1. Podkolegium Gorzów WLKP. 7