Jubileusz Prezesa

Zawody ostatniej kolejki „B” klasy pomiędzy „Pogoń” Wschowa a „Topola Łupice” w dniu 18.06.2017r poprowadził Przewodniczący Podokręgu Nowa Sól Dariusz Kwaszyn, Był to jego 750 mecz w karierze sędziowskiej. 15 lat poświęcone przygodzie z „Gwizdkiem” pozwoliło mi poznać wielu wspaniałych ludzi, to wiele miłych wspomnień choć tez zdarzały się i gorsze chwile, ale niczego nie żałuje. Każdy mecz to kolejne nowe doświadczenie , nigdy nie możesz być pewien co się wydarzy i bez względu na to jak dobrze byś znał przepisy gry w piłkę nożną to zawsze znajdzie się sytuacja która może zaskoczyć … Serdeczne podziękowania dla działaczy zespołu Pogoń Wschowa z Prezesem Andrzejem Dworkiewiczem i Stanisławem Kaczmarkiem na czele oraz dla kolegów sędziów z Podkolegium Nowa Sól ( Krystian Urbański , Piotrek Ławrowski i Adam Grygorowicz ) za miłą niespodziankę. Myślę ze jeszcze wiele udanych zawodów oraz miłych chwil przed nami. Dziękuje Bardzo !!

Dariusz Kawszyn

Powiązana galeria: