Klubowe Mistrzostwa Lubuskiego U-14 w futsalu - zgłoszenia do turnieju

Komisja Futsalu LZPN informuje, iż turniej o Klubowe Mistrzostwo Lubuskiego U-14 w futsalu w sezonie 2016/17 odbędzie się w dniu 11.11.2016r. w Zielonej Górze na hali uniwersyteckiej przy ul. Prof. Szafrana 6. Zgłoszenia do turnieju prosimy przesyłać drogą mailową pod adresem: lubuskifutsal@gmail.com, listownie lub bezpośrednio w siedzibie LZPN do dnia 04.11.2016r.(piątek).

Regulamin rozgrywek wojewódzkich oparty jest na regulaminie MMP u-14, który znajduje się pod linkiem: http://www.futsalmmp.pl/index.php?7,8

Nagrodą główną oprócz tytułu Mistrza Lubuskiego w futsalu U-14, będzie prawo reprezentowania naszego regionu w rozgrywkach o tytuł Mistrza Polski w futsalu U-14 pod egidą pierwszoligowej drużyny futsalu AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, który pokryje wszelkie koszty uczestnictwa w tych zawodach.

Sekretariat LZPN
www.lubuskizpn.pltel./fax 68 452 82 00