Lubuska Konferencja Trenerów LKT 2019 "Zdobywaj wiedzę i jedź na mecz Reprezentacji Polski"

Wydział Szkolenia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej ma zaszczyt zaprosić Państwa na Lubuską Konferencję Trenerów (LKT), która odbędzie się w dniach21-22 czerwca 2019 roku w Gorzowie Wlkp.Chcąc zachęcić Państwa do czynnego uczestnictwa w szkoleniu zaprosiliśmy na nie trenerów i wykładowców, którzy są uznanymi autorytetami w naszym środowisku piłkarskim i gwarantują wysoki poziom przekazywanej wiedzy.

W tym roku oprócz dużego zasobu wiedzy zapewniamy Państwu wiele dodatkowych atrakcji w postaci :

a) możliwości wygrania podwójnego zaproszenia na mecz Polska - Macedonia, który odbędzie się 13 października 2019 na Stadionie Narodowym*

b) udziału w finałowym meczu Pucharu Polski na szczeblu województwa;

c) kolację integracyjną dla wszystkich chętnych uczestników LKT;

d) piłki z podpisem Jakuba Błaszczykowskiego.

* aby wziąć udział w losowaniu biletu należy poprawnie zarejestrować się na LKT w terminie do dnia 07.06.2019. Losowanie zwycięzców odbędzie się w przerwie meczu finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim

Szczegółowy informator w załączniku poniżej.

Załączniki:
Pobierz plik (Lubuska Konferencja Trenerów LKT 2019 informator i instrukcja   .pdf)Lubuska Konferencja Trenerów LKT 2019 informator i instrukcja .pdf