Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej

Informujemy, że zgodnie z Uchwałą Zarządu LZPN nr 12/2021 z dnia 03.03.2021r., zwołuje się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, które odbędzie się 22 maja 2021 roku (sobota) w sali Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze ul. Drzonków-Olimpijska 20. Jego rozpoczęcie zaplanowano na godz. 10.00 - I termin, a 10.30 - II termin.

Zgodnie z treścią § 27 Statutu Lubuskiego ZPN, Kluby na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu są reprezentowane przez następującą ilość delegatów:
- kluby III ligi - 2 delegatów
- kluby piłki kobiet (łącznie) - 3 delegatów
- kluby IV ligi, klasy O, A i B oraz młodzieżowe i futsalu - 1 delegat
Zwracamy się do Prezesów Klubów z prośbą o przesłanie do 30 kwietnia 2021 roku, do Biura Lubuskiego ZPN danych delegatów (druk zgłoszenia w załączeniu).Prosimy o informację również w przypadku, gdy klub nie będzie reprezentowany na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie, zostaje zwołane w celu:
a) przyjęcia nowego Statutu (projekt w załączeniu),
b) uzupełnienia składu Komisji Rewizyjnej,
c) potwierdzenia wyboru delegatów i zastępców delegatów na Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy PZPN,

Informujemy, że planowany czas trwania Zebrania to ok. 2 godz. W związku z czym sobotnie mecze ligowe odbędą się zgodnie z terminarzem.Po zakończonym Zebraniu przewidziano poczęstunek dla delegatów.

Załączniki:
Pobierz plik (pełnomocnictwo_22.05.21.pdf)pełnomocnictwo_22.05.21.pdf
Pobierz plik (Porządek Obrad Walnego Zgromadzenia_22.05.21.pdf)Porządek Obrad Walnego Zgromadzenia_22.05.21.pdf
Pobierz plik (Regulamin Walnego Zgromadzenia_22.05.21.pdf)Regulamin Walnego Zgromadzenia_22.05.21.pdf
Pobierz plik (Statut - projekt_22.05.21.pdf)Statut - projekt_22.05.21.pdf

www.lubuskizpn.pl