Puchar Polski dla Trzebiechowa (Galeria)

W środę 19.06.2019 na stadionie w Bytomiu Odrzańskim odbył się finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Nowa Sól pomiędzy Piast Parkovia Trzebiechów vs LZS Cuprum Czciradz. Kibice zabrani na stadionie nie mogli narzekać na nudę, już w 8 min. gry do bramki trafił zawodnik Piasta Stefaniak Mateusz. Drużyna z Trzebiechowa długo nie cieszyła się z prowadzenia gdyż w 12 min. do bramki trafia Buganik Mateusz i mamy 1-1. Przed przerwą drużyna Piasta zdołała wyjść na prowadzenie dzięki bramce którą zdobył Tomiak Sebastian w 44 min. Do przerwy 2-1. Po Przerwie grad goli, w 56 min. do bramki trafia Fijałkowski Maciej (3-1). Zaraz po nim swoją drugą bramkę zdobywa Stefaniak Mateusz w 46 min. (4-1). 59 min. i mamy gol na na 4-2, bramkę zdobywa Cygan Daniel i taki wynik utrzymuje się do końca.

Po meczu nagroda trafiła również do króla strzelców "B" Klasy za sezon 2018/2019, którym ponownie został Piotr Guzior. W imieniu Piotrka nagrodę odebrała żona.

Nagrody wręczali: Prezes LZPN Robert Skowron oraz przewodniczący Podokręgu Nowa Sól Dariusz Kawszyn.

W niedzielę 10 czerwca 2018 r. we Wschowie rozegrano finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Nowa Sól pomiędzy zespołami Piast Parkovia Trzebiechów (http://podokregnsol.futbolowo.pl)