Rozliczanie delegacji sędziowskich przez Biuro Lubuskiego ZPN

Biuro Lubuskiego Związku Piłki Nożnej przypomina, że od stycznia 2021 r. wszystkie kluby zrzeszone w Lubuskim Związku Piłki Nożnej zostaną automatycznie ujęte w projekcie rozliczania delegacji sędziowskich przez Biuro LZPN. Nie będzie możliwości płacenia sędziom po meczu na podstawie delegacji.

Prosimy o przesłanie wypełnionej deklaracji (w załączeniu) na adres biuro@lubuskizpn.plw nieprzekraczalnym terminie do 18 grudnia 2020 r.Kluby uczestniczące już w projekcie nie muszą ponownie wypełniać deklaracji. Aktualizacja wymagana jest jedynie w przypadku zmiany Zarządu klubu.

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (Deklaracja, zał. 1.doc)Deklaracja, zał. 1.doc
Pobierz plik (Uchwała nr 73.2020 dot. zasad rozliczenia delegacji sędziowskich.pdf)Uchwała nr 73.2020 dot. zasad rozliczenia delegacji sędziowskich.pdf