Sędziowie pobiegli w 3 PKO biegu charytatywnym

PKO Bieg Charytatywny to ogólnopolska inicjatywa PKO Banku Polskiego, która odbywa się zawsze we wrześniu pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem” na stadionach lekkoatletycznych w 12 miastach kraju. Tego samego dnia o tej samej godzinie pięcioosobowe drużyny pokonują kolejne okrążenia, a ich zaangażowanie przeliczane jest na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci w regionach, w których odbywają się zawody. Środki na ten cel przekazuje Fundacja PKO Banku Polskiego. Wszyscy uczestnicy otrzymują w pakietach startowych koszulkę oraz medal na ukończenie biegu, a na najlepsze zespoły czekają nagrody. Inicjatywę wspierają co roku celebryci i znani sportowcy.

Nasi sędziowie w składzie Kawszyn Dariusz, Grygorowicz Adam, Suska Paweł, Hrebeniuk Marcin oraz Wullrich Arkadiusz zajęli 15 miejsce na 60 ekip startujących w Zielonej Górze. Panowie wspólnymi siłami zdołali pokonać 40 okrążeń w 59min. 52sek.