VI Turniej Podokręgów o Puchar Prezesa Lubuskiego ZPN

W dniu 06.07.2019 w miejscowości Skąpe odbył się VI Turniej Podokręgów o Puchar Prezesa Lubuskiego ZPN. W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które zostały rozlosowane na dwie grupy. Nasza drużyna trafiła do grupy z zespołami z Żar (wynik 3:1), Drezdenka (0:2) i Żagania (3:3). Z dorobkiem 4 pkt. wyszliśmy z grupy na drugim miejscu trafiając w półfinale na ekipę z Świebodzina, która okazała się lepsza, wygrywając z nami 5:1. W drugim półfinale Drezdenko po karnych pokonało zespół z Zielonej Góry (3:3, 3:1 w karnych). W meczu o 3 miejsce niestety polegliśmy z Zieloną Górą 3:1, a mecz o pierwsze miejsce wygrała drużyna ze Świebodzina, pokonując Drezdenko 4:2.

Skład Podokręgu Nowa Sól

Dariusz Kawszyn, Zbigniew Lewandowski, Andrzej Dworkiewicz, Stanisław Kaczmarek, Mariusz Włodrczak, Grzegorz Balak, Robert Żelazowski, Stanisław Abramów, Krzysztof Rojek, Robert Chuchro, Wiesław Kozłowski, Tomasz Relich, Roman Dytko, Ireneusz Adamowski.