Sport to zdrowie czyli jak trenować mądrze i efektywnie.

Konferencja adresowana do wszystkich grup sportowych, zarówno amatorów i zawodowców. Każdy kto chce rozpocząć swoją przygodę że sportem znajdzie tutaj wiele ciekawych informacji które napewno będą przydatne w planowaniu treningu.
Tematyką spotkania będzie trening motoryczny, rehabilitacja najczęstszych urazów w sporcie oraz prawidłowa regeneracja.

Ciekawi prelegenci

Łukasz Wicha, nowosolanin, w przeszłości wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegu na 400m przez płotki. Dziś trener przygotowania motorycznego w firmie 4Sport LAB. Łukasz jest absolwentem Uniwersytetu Stanowego Utah z dyplomem Sport and Exercise Science, specjalista diagnostyki funkcjonalnej FMS oraz kluczowych aspektów przygotowania motorycznego. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów z zakresu treningu motorycznego oraz funkcjonalnego (EXOS, Better Way). Pracował jako trener przygotowania motorycznego w drużynach seniorskich piłki nożnej – Dolcanie Ząbki, Zniczu Pruszków, Victorii Sulejówek. Obecnie pracuje w Rakowie Częstochowa, Pelikanie Łowicz oraz LKS Goczałkowice Zdrój. Zajmuje się również opieką diagnostyczną w klubach ekstraklasy piłkarskiej, m.in.w Zagłębiu Lubin i Lechii Gdańsk.

Dominik Bryń, w 2010r. ukończył Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, wydział fizjoterapii. Współpracował z klubami sportowymi ze stolicy Dolnego Śląska: Gwardią Wrocław, WKK Wrocław, gdzie pełnił funkcję fizjoterapeuty klubu (2010-2014). W latach 2013-2014 był fizjoterapeutą kadry narodowej w koszykówce kobiet (U-20). Dziś w szczególności zajmuje się urazami sportowymi.

Łukasz Salamon, współpracował z piłkarskim Falubazem i TS Przylep

Juliusz Chilicki, dyrektor Ośrodka Rehabilitacji Leczniczej w Nowej Soli.

30 wrzesień 2018, godz. 9:00, Nowosolski Dom Kultury ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 49, 67-100 Nowa Sól

Udział w konferencji będzie bezpłatny.

>>>Wydarzenie na Facebook<<<